23.01.2017
ARTVİN ENGELLİLER DERNEĞİ’NDEN MERTTÜRK VE ÇELİKTAŞ’A ZİYARET Artvin Engelliler Derneği Başkanı Hatice Nur Ersöz, Dernek Yönetim kurulu Üyeleri: Av. Ayla Varan ve Sami Özçelik Hastanede tedavi gören Fikriye Merttürk ve İlknur Çeliktaş’ı ziyaret etti. Murgul Engelliler Derneği Başkanı Metin Merttürk’ün annesi Fikriye Merttürk(87), Artvin Devlet Hastanesi’nde öksürük ve gribal enfeksiyondan kaynaklanan rahatsızlık nedeniyle tedavi görüyor. Fikriye Merttürk’ü ziyaret eden akrabaları dostları geçmiş olsun dileklerinde bulunuyor.

 Artvin Engelliler Derneği Başkanı Ersöz, Fikriye Merttürk’e geçmiş olsun dileklerinde bulunarak,” Murgul Engelliler Derneği Başkanı Metin Merttürk’ün annesi Fikriye teyzemizi hastanede ziyaret ettik. Böyle günlerde insan daha çok dost yüzü görmek ister. Fikriye teyzemize geçmiş olsun diyoruz. Burada kendisini gayet iyi gördük. En kısa zamanda da inşallah evine dönecek. Geçmiş olsun” dedi.
Ziyaretçileri ile sohbet eden ve anılarını anlatarak, bugünlere nasıl gelindiğini anlatan Merttürk, “
“Her kış mevsiminde buna benzer şikâyetlerden dolayı hastaneye geliyorum. Allah daha büyük, dermansız hastalık vermesin. Hastalara da Allah acil şifalar versin. Öksürük tuttu mu bir türlü bırakmıyor. Çok yoruyor. O an aklıma geçmişten kalan komik anılarım geliyor. Başlıyorum gülmeye o zaman öksürük kesiliyor, duruyor. Gülmek çok güzel bir şey…
Ben bunu yaşıyorum. Beni ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Hastane personeli ve yönetimine de teşekkür eden Fikriye Merttürk. Hastane yönetimine, personeline çok teşekkür ediyorum. Çok güzel ilgileniyorlar. Allah Razı olsun… Bir şey daha. Güzel yapılana da teşekkür etmek gerek. Yanlış yapılana da söz söylemek gerek.” dedi.
Başkan Ersöz, ardından 28 yıldır amansız hastalığı ile mücadele veren ortaokuldan da sınıf arkadaşı olan İlknur Çeliktaş’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ersöz, “ İlknur benim ortaokuldan sınıf arkadaşım. Ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundum.
İlknur, sosyal ve kültürel yönü çok güçlü olan, hayata pozitif bakabilen, mücadeleyi, dostlarını, arkadaşlarını seven ve değer veren arkadaşımızdır. Allah şifalar versin. Geçmiş olsun” dedi. İlknur Çeliktaş, Artvin Engelliler Derneği Başkanı ve yönetim kuruluna teşekkür ederek bir süre sohbet etti. Çeliktaş, “28 yıldır hastalığım ile mücadele veriyorum. Ben bugüne kadar tedavimi yapan tüm doktorlarımıza ve hastane çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu haber 1415 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami Özçelik

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com