29.11.2016
OKUL BAŞKANI BAŞKAN KOCATEPE’YE TALEPLERİNİ SUNDU Artvin Çoruh İlkokulu Okul Başkanı 3’üncü sınıf öğrencisi Zeynep Koptagit, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret ederek teşekkür ve taleplerini iletti.

 Minik okul başkanı Zeynep Koptagit, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye üzerinde “Sayın Başkanım Artvin’e kattıklarınızdan dolayı teşekkür ederiz” not yazılı çiçeği takdim ederek okul bahçesine yaptırdığı kauçuk zemin için teşekkürlerini ileterek taleplerini söyledi. Koptagit, “ Öncelikle Sayın Başkanım okulumuzun bahçesine yaptırmış olduğunuz sentetik zemin için tüm arkadaşlarım adına sizlere çok teşekkür ediyorum. Okul Başkanlığı seçimlerinde bazı vaatlerde bulunmuştum sizlerden bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.  Okulumuzun bahçe duvarının onarılması, bahçemize çiçek, şişme oyun parkı ve okul yolumuza kaldırım yapılmasını talep ediyoruz” dedi.

Okul Başkanının taleplerini not alan Başkan Kocatepe, taleplerinin bir kısmını karşılayacağını söyledi.  Kocatepe;” Seni tebrik ediyorum. Okul Başkanlığını kazanmak ve verdiğin sözleri yerine getirmek için çalışman güzel bir şey. Taleplerinde Şişme Oyun Parkı dışında diğerlerini yaparız. Tabi hemen yapılacak diye söz vermiyorum ama en kısa zaman da tamirata da kaldırımı da bakıp yapılması ne gerekiyorsa yapılacaktır. Bahçenize çiçek konusunda yakında kış çiçeklerimiz gelecek her zaman olduğu gibi öncelik okullarımız sizlere de verilecektir. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum”dedi.
Ziyarette Çoruh İlkokulu Okul Müdürü Özbay Altun ve öğrenci velisi de hazır bulundu. 

Bu haber 655 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com