26.11.2016
Yusufeli Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenledikleri yemekte Yusufeli ilçe merkezi ve köylerinde ikamet eden emekli öğretmenlerle buluştu.

 Belediye Kültür Evinde yapılan Belediye Başkanı Eyüp Aytekin´in ev sahipliğini yaptığı yemek organizasyonuna Belediye meclis üyeleri ve başkan yardımcısı eşlik etti. Düzenlenen organizasyonda emekli öğretmenlere atkı, bere takımı, ‘Yusufelili Yetimi Kitabı’ ve “Yusufeli İçin Söyle” CD’si hediye edildi. Programda yaptığı konuşmada Başkan Aytekin, “ Yıllarca büyük özveri ile görevlerini ifa eden şu anda da emeklilik günlerini yaşayan sevgili öğretmenlerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Öğretmenlik gibi kutsal bir mesleğe mensup olmak ve bu ülkeye iyi nesiller yetiştirmeyi nasip ettiği için Allah’a şükrediyorum. Buradaki tüm öğretmenlerimizi Ülkemizin yetişmiş insan gücü olarak görüyoruz. İlçemizin içinden geçtiği bu süreçte onların bilgi ve tecrübelerinden azami ölçüde faydalanmak istiyoruz. Öğretmenlik hiç bitmeyecek bir süreç ve sizden öğrenecek daha çok şey olduğunu düşünüyorum. Davetimizi kırmayıp buraya teşriflerinizden dolayı hepinize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Emekli öğretmenler adına söz alan öğretmenlerden Ahmet Satır, “Bugünde bizleri hatırlayarak böyle bir programı tertip eden belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Yusufelili olmanın güzelliğini ve ayrıcalığını yaşıyorum. Yusufelili olmanın kıymetini bilmeliyiz. Biz yıllarca hangi görüşte olursak olalım Yusufeli ve Yusufeli insanı için çalıştık. “ dedi. Günün anısına Belediye başkanımıza çiçek sunan emekli öğretmenler daha sonra toplu hatıra fotoğrafı çektirdiler.
YUSUFELİNDE GÖREV YAPAN TÜM ÖĞRETMENLERE YUSUFELİ BELEDİYESİ TARAFINDAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYESİ
Yusufeli Belediyesi tarafından, ilçe merkezi ve köylerinde görev yapan bütün öğretmenlere “Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun” baskılı atkı ve bere takımı hediye edildi. Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, öğretmenlerin görev yaptığı okullara gönderilen hediye vesilesi ile onların öğretmenler gününü kutladı, başarılar diledi.
Yusufeli Belediyesi her yıl öğretmenler günü dolayısıyla bütün öğretmenlere hediye gönderiyor ve emekli öğretmenleri de yemek organizasyonları ile bir araya getiriyor.

Bu haber 1161 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com