04.08.2016
Genel SekreterYeşildağ Artvin’e veda etti 25 Temmuz 2014 tarihinden Artvin Kamu Hastaneler Birliğinde 2 yıl süreyle Genel Sekreter olarak görev yapan Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ, yeni görevi nedeniyle Artvin’den ayrıldı.

 Kerim Yeşildağ, Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevine atandı. 25 Temmuz 2016 tarihinde yeni görevine başlayan Yeşildağ’a hastane çalışanları veda töreni düzenlediler.

 
Göğüs Hastalıkları Uzmanı olan Yeşildağ, görev süresi boyunca Genel Sekreterliği bünyesindeki ve tüm bağlı sağlık tesislerimizdeki çalışanların gönüllerini kazanmayı çalıştı. Yeri geldiğinde memur, yeri geldiğinde doktor, yeri geldiğinde idareci oldu. Yeşildağ çalışmalarıyla tüm yöneticilere görevi boyunca yenilikler kazandırmayı, hizmet odaklı bakış açılarını değiştirmeye ve vizyon katmaya çalıştı.
 
2 yıl boyunca Hastanelere büyük değişim yaşatan Yeşildağ, devam eden inşaatlara da hız katarak Şavşat, Arhavi, Hopa Devlet Hastanelerinin tamamlanmasını, Şavşat ve Arhavi Devlet Hastanelerinin yeni binalarına taşınmasını ve Artvin Devlet Hastanesinin süregelen tadilat işlerinin tamamlanmasında önemli rol oynadı. Özellikle Artvin ve Hopa Devlet Hastanelerinde daha önce hizmet vermeyen klinikler açmış ve geniş vizyonu sayesinde Artvin’in sağlık alanında kalite standardını yükseltmiştir. Ayrıca Borçka Devlet Hastanesinin yeni inşaat yapımının başlamasını hızlandırmış, bu süreçte çözümler üretilmesinde büyük katkıları olmuştur. Artvin bu katkılarından dolayı Kerim Bey’i unutmayacaktır.
 
Ayrılış öncesi kurum içerisinde veda töreni düzenlenen Kamu Hastaneleri Birliği çalışları, katkılarından dolayı plaket takdim ettiler. Yeşildağ’ın yapmış olduğu veda konuşması sırasında duygu dolu anlar yaşandı.
 
Genel Sekreterlik çalışanlarıyla vedalaşıp fotoğraf çektirdikten sonra Artvin Devlet Hastanesinin tüm birimlerini dolaşan Yeşildağ, tek tek bütün çalışanlarla vedalaşıp helallik istedi.
Artvin’de görev yapan sağlık çalışanları da “Genel Sekreterlik olarak Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ’a bundan sonraki çalışma hayatında ve yaşamında başarılar diliyoruz.” diyerek “Gönlü geniş, kalbi temiz, görev adamı Yolun Açık Olsun Kerim Hocam” temennisinde bulundular.
 

Bu haber 1550 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08HABER

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com