27.05.2016
2015 yılı içerisinde planlanıp projelendirilen ve 2016 yılı içerisinde inşaatı ve tıbbi altyapısı tamamlanan Fizik Tedavi Ünitesi hizmete açılmaktadır.

 Artvin İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Kerim YEŞİLDAĞ konu ile ilgili şu açıklamaları yaptı:“Artvin Devlet Hastanesi uzun zamandır beklenen yeni Fizik tedavi ünitesine kavuşuyor. Ünitemizde dört adet Elektroterapi, Vakum Enterferans ve Terapotik Ultrason birimlerini içeren kombine Elektroterapi cihazı, bir adet paralel bar, progresifresistif egzersizler için kademeli ağırlık setleri, Sıcak Paket (hotpack), Soğuk Paket (Coldpack), Parafin banyosu ve NöromuskulerElektroterapi cihazları bulunmaktadır. Toplamda 115 metrekarelik eski alanın 4 katı büyüklüğünde yeni alanı ve cihazları ile daha kaliteli ve sağlıklı bir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Artvin halkımıza bir kez daha hayırlı olsun diyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” 

Bu haber 1316 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com