15.04.2016
KALP SORUNU YAŞAYAN NECMİ ASUMAN FARABİ’DEN ARTVİN’E SELAM GÖNDERDİ Artvin Kent Konseyi Eski Başkanı, Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı, Amatör Olta Balıkçıları Federasyonu Artvin Temsilcisi, Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ( ASKF) Genel Sekreteri Necmi Asuman, geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle Trabzon Farabi Hastanesi’ne gönderildi.

 12 yıl önce geçirdiği kalp rahatsızlığı sonrasında yeniden sorun yaşayan Asuman, önce Artvin Devlet Hastanesi’ne geldi. Burada yapılan muayene sonunda Trabzon Farabi Hastanesi’ne sevk edildi.  Yapılan anjuda tıkalı damar açılmayınca, doktorları diğer yöntemleri uygulamak için yatış verdi

 Telefonla kendisiyle yapılan görüşmede, anju sonucu damarının açılmadığını belirten Asuman, “Ben daha öncede kalp krizi geçirmiştim. Şimdi önemli bir damarımın %100 tıkalı olduğu anlaşıldı. Anju yapıldı. Ancak açılmadı. Bundan sonra çalışma tempomuzu düşürüp yaşamaya çalışacağız. Birçok STK’da aktif görev yapıyorum. Hepsi de yorucu ve çok efor isteyen STK’lar. Doktorumuz bakalım neye karar verecek. Hastalığımdan dolayı birçok arkadaşlarımızdan dostlarımızdan telefon aldım. Herkese Trabzon Farabi’den çok teşekkür ediyorum. İnsanın sevenlerinin, dostlarının olması çok güzel bir şey. Bunu hastalandığınızda, yaşadığınız kötü günlerde daha iyi anlıyorsunuz.  Şu an iyiyim herkese selamlarımı, sevgilerimi gönderiyorum.”dedi.
 

Bu haber 1406 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com