ARSİYAD “DENEYİM KONUŞUYOR” BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ

30.03.2022
ARSİYAD “DENEYİM KONUŞUYOR” BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ Son aylarda yeni üye kayıtları ile gücüne güç katan ve bu sayede adından sıkça söz ettiren Bursa merkezli ARSİYAD(Artvinli Sanayici İş İnsanları Derneği) yeni bir etkinliğe daha imza attı.

 Özellikle pandemi döneminde bütün etkinliklerde olduğu gibi yine internet üzerinden zoom programı aracılığıyla gerçekleşen toplantıya, aynı zamanda ARSİYAD üyesi olan Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova konuk oldu.

Moderatörlüğünü ARSİYAD Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Durmuş’un yaptığı toplantıya 80’e yakın üye katılım gösterdi. Toplantı 9 şirketten oluşan Yeşilova Holdingin tanıtım filmi ile başladı. 47 yıllık iş hayatı geçmişi olan Ali İhsan Yeşilova, eğitim hayatında gösterdiği çabayı ve buna bağlı olarak gitmek istediği hukuk fakültesinin kapısından babasının telkini ile dönmek zorunda kalarak henüz 19 yaşındayken nasıl iş yeri sahibi olduğunu ve günümüze gelen iş hayatındaki başarı serüvenini ARSİYAD üyeleri ile paylaştı. İşini severek yapmanın ve severek yapılan işin mutlaka başarıya ulaşacağına olan inancı taşımanın birçok kez karşılığını başarı olarak aldığını anlatan Yeşilova, 47 yıllık iş yaşamındaki en ilginç ve dinlemeye değer olan deneyimlerini paylaştı. İş hayatına yeni başlayan gençlere de önemli nasihatlerde bulunan Ali İhsan Yeşilova, en büyük tavsiyesi olarak; “Hangi işi yaparsanız yapın ama mutlaka o işle ilgili evrensel olarak kabul edilmiş olan kuralları ve gerekleri yapmaktan asla geri durmayın, ancak bu sayede işletmenizi devamlı kılabilir ve gelecek yıllara taşıyabilirsiniz” dedi. Katılımcıların dikkatle ve ilgiyle dinledikleri de gözden kaçmadı.
ARSİYAD Başkanı Gürsel Durmuş da sorduğu sorularla toplantıyı modere etti. 29 Mart 2022 Salı akşam saat 20.00’de başlayan toplantı yaklaşık 2 saat sürdü.  

Ali İhsan YEŞİLOVA- YEŞİLOVA HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Bu haber 728 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sedat Varan