DEMİRHAN ELÇİN’DEN ESNAF ZİYARETİ

09.01.2019
Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin ve beraberindeki heyet esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi ile İyi Parti arasındaki ittifaka ilişkin basın açıklamasının akabinde Cumhuriyet Halk Partisi Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, İyi Parti İl Başkanı Necat Kaşıkcı, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Cüneyt Öztürk ve Artvin Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin Cami Meydanı çevresindeki kıraathanelere ve işyerlerine uğrayarak sohbet etti.

 

Atapark çevresi ve Karahan Pasajı’ndaki işyerlerine de ziyaret gerçekleştirildi. Ziyaret sürecinde Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin yönetim anlayışı ve Artvin’in sorunları üzerine vatandaşlarla sohbet etti, vatandaşların Demirhan Elçin’e olan yoğun ilgisi ve samimiyeti dikkatlerden kaçmadı. Vatandaşların ve işyeri sahiplerinin Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti arasındaki ittifaka destek verdikleri, mevcut birlikteliğin farklı bir sinerji yarattığını ilerleyen günlerde bunu daha çok hissedeceğimiz bir atmosfer yakalanacağı görüşünü savunan partililer çalışmalarının hızla süreceğini beyan ettiler.

Bu haber 447 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : ADEM GÜNGÖR