VALİ DOĞANAY, TÜRKİYE ŞAMPİYONU ATLET TALAT ALKAN’I TEBRİK ETTİ

10.10.2018
Artvin Valisi Ömer Doğanay, İzmir’de 1-2 Eylül’de düzenlenen Master Atletler Türkiye Şampiyonası´nda 5 bin metrede hem yaş guruplarında hem de genel sıralamada Türkiye Şampiyonu olan atlet Talat Alkan’ı makamında kabul etti.

 Vali Doğanay, ziyarette yaptığı konuşmada, Alkan´ın Artvin’i başarıyla temsil ederek herkesi gururlandırdığını söyledi.

 VALİ DOĞANAY, “SPORCUMUZLA KENT OLARAK GURUR DUYDUK”
 
 Doğanay, şunları ifade etti:
 "Gerek yurt dışında gerekse ülkemizde katıldığınız birçok atletizm yarışlarında dereceler alarak başta ülkemiz olmak üzere ilimizin tanıtımına büyük katkı sağladınız. Bu anlamlı başarılarınızdan dolayı sizi tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Maddi ve manevi olarak her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz."
 
Alkan ise Vali Doğanay´ın kendisini kabulünden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, şampiyonada, 5 bin metre hem yaş guruplarında hem de genel sıralamada Türkiye Şampiyonu olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.
 
Alkan,” Gerek yurt dışı gerekse yurt içinde düzenlenen yarışmaların hazırlık aşamasında gerekse yarışmalara katılmasında kendisine her türlü maddi ve manevi desteği veren başta Valimiz Sayın Ömer Doğanay başta olmak üzere Eti Bakır İşletmeleri A.Ş Artvin yetkilileri ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
 
 ETİ BAKIR ARTVİN İŞLETMELERİ A.Ş. SPONSOR OLDU
 
Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te 30 Eylül’de düzenlenen Uluslararası Tiflis Maratonu´nda 50 ülkeden 3200 profesyonel atletin katıldığı yarışmada dördüncü olduğunu anımsatan Alkan, " Her iki yarışmada sponsorluğumu Eti Bakır Artvin İşletmeleri A.Ş.  yaptı. Ayrıca 11 Kasım’da düzenlenecek olan İstanbul Vodafon Maratonu ile ve 8-9 Aralıktaki Tunus Afrika Şampiyonası´na yine Eti Bakır Artvin İşletmeleri A.Ş. sponsorum olacak. Buradan kendilerine çok teşekkür ediyorum. İlimizi gerek yurt içinde gerekse yurt dışında en iyi şekilde temsil ederek kupalarla dönmeyi arzuluyorum” ifadelerini kullandı.

 

Bu haber 629 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : AVBM