ARTVİN’DE YENİ BİR İŞLETME DAHA HİZMETE GİRDİ

29.06.2018
ARTVİN’DE YENİ BİR İŞLETME DAHA HİZMETE GİRDİ Vestel Mağazasının Artvin yetkili Bayisi Artvin İnönü Caddesi’nde açıldı. Ahmet Sönmez tarafından İnönü Caddesinde açılan Vestel Mağazasının açılış törenine; Artvin Vali Yardımcısı Adem Başoğlu, AK Parti Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Yusufeli Kaymakamı Eyüp Kaykaç, AK Parti İl Başkanı Fikret Erdoğan, kurum müdürleri, STK temsilcileri davetliler ve vatandaşlar katıldı.

 Dua okunarak kesilen açılış kurdelesi öncesi konuşma yapan protokol üyeleri şunları söyledi;

Artvin Vali Yardımcısı Adem Başoğlu; “Böyle işletmelerin açılması Artvin’in gelişimine de katkı sağlayacaktır. İşletmemiz öncelikle işletme sahibi Ahmet Sönmeze daha sonrada tüm Artvin’e hayırlı olsun.” diye konuştu
Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Vestel Mağazasının Artvin’e ve vatandaşlara hayırlı olmasını dileyerek konuşmasına şöyle devam etti;  “Arkadaşlarımız buraya oldukça özen göstererek bir mağaza açmışlar. Allah müşterilerini bol etsin. Ahmet kardeşimize hayırlı olsun. ” dedi.
Çiçeği burnunda AK Parti Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta; seçimler sonrası ilk kez konuşma yaptığını belirterek seçim sonuçlarının ülkemize ve Artvin’imize hayırlı olmasını söyleyerek şunları ifade etti; ” Şehrimize açılan bu mağazamız Artvin’in ticari faaliyetlerini de artıracaktır. Ahmet Bey’e hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazançlar diliyorum” diye konuştu
İşletme Sahibi Ahmet Sönmez; “Bugün bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum Artvin’e yakışır hizmet vereceğiz” dedi.

Bu haber 945 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :