Hakem ve Gözlemci Camiası İftarda BuluştuvHakem ve Gözlemci Camiası İftarda BuluştuHakem ve Gözlemci

12.06.2018
Hakem ve Gözlemci Camiası İftarda Buluştu Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Artvin Şube tarafından Atatepe Sosyal Tesislerinde, TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı Süper Lig Hakemi Barış Şimşek ve A Klasman Hakemi Bülent Birincioğlu katılımıyla iftar programı düzenlendi.

 Yemeğe TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı Süper Lig Hakemi Barış Şimşek ve A Klasman Hakemi Bülent Birincioğlu’nun yanı sıra, TFFHGD Artvin Şube Başkanı Faruk Bülent Yazgül, AÇÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Kaya Erdem, ASKF Başkanı Sadettin Dağ, TFF İl Temsilcisi Uluer Çelik, İl Hakem Kurulu Başkanı Halit Uçar, TSYD Artvin Temsilcisi Adem Güngör, geçmişten günümüze görev yapan hakemler,  gözlemciler, eski dernek başkanları ve il hakem kurulu başkanları, hakem ve gözlemci eşleri ve davetliler katıldı.
Deneyimli hakemlere ilgi yoğun olurken, TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı Süper Lig Hakemi Barış Şimşek ve A Klasman Hakemi Bülent Birincioğlu dev Atatürk heykeli karşısına oldukça etkilendi. Heykel ve tesis hakkında bilgi alan hakemler, heykelin yapımında emeği gecen ve yapana teşekkür ettiler.
Devamında ise ezan okunmasının ardından birlikte orucunu açan davetliler, yemeğin ardından sohbet ettiler. Gecenin sonunda kısa bir konuşma yapan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Artvin Şube Faruk Bülent Yazgül, Ramazan ayrının birlik ve beraberlik olduğu ifade ederek bir senenin yorgunluğunu iftar yemeğiyle dertleşerek yeni genç ve hakemlere tecrübelerini aktarılması kapsamında böyle bir organizasyon düşündüklerin ifade etti. Bu kapsamda TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı Süper Lig Hakemi Barış Şimşek ve A Klasman hakemi Bülent Birincioğlu başta olmak üzere bütün davetlilere katılımdan dolayı teşekkürlerini sundu. 
Gecede ayrıca  (TFFHGD) Artvin Şube Faruk Bülent Yazgül, FİFA Kokartlı hakem Barış Şimşek’e sürpriz yaparak şampiyonlar ligi final müsabakasında görev aldığı Juventus ve Barcelona müsabakanın taştan yaptırılmış hatı bir fotoğrafını takdim etti.
 Da sonrasında TFFHGD Artvin Şubesi tarafından hazırlanan camiaya emeği geçenlere plaketlerini takdime edildi. ASKF Başkanı Sadettin Dağ’a ve eski gözlemci Talak Akyüz, eski İl Hakem Kurulu başkanları Ergül Atak ve Erol Çağal’a plaketlerini Süper Lig Hakemi Barış Şimşek tarafından takdim edildi.

Bu haber 589 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :