AVUKAT ÇİFTİN AVUKAT EVLADI

12.04.2018
AVUKAT ÇİFTİN AVUKAT EVLADI Varan ailesinin mutlu günü... Avukat Ayla Varan ve Avukat İzzet Varan çiftinin çocukları İzel Varan Avukatlık Ruhsatını alarak avukat annesi ve avukat babasıyla bu mutlu anın fotoğrafını verdi.

 Varan ailesi avukatlık mesleğinin dededen, anadan babadan çocuklarına geçmesinden dolayı mutluluk duyduğunu dile getiriyor.

Artvin Barosu Eski Başkanı ve TBB İnsan hakları Merkezi Kurumu’nun eski başkanı olan Avukat İzzet Varan, kızı İzel’in Avukatlık Ruhsat belgesini almasından dolayı çok büyük bir mutluluk yaşadığını söyledi.
Baba Varan,” Kızım artık Avukat. Avukat İzel Varan oldu. Bundan sonraki yaşamında ve meslek hayatında başarılar diliyorum. Bir anne ve baba için en mutlu anlardan birisi de bu olsa gerek. Kızımın halkın avukatı, hukukun avukatı olacağından şüphem yoktur. Ailece mutluyuz.” dedi.
Aynı zamanda Atatürkçü Düşünce Derneği Artvin Şubesi Başkanlığı da yapan anne Avukat Ayla Varan, kızı İzel’in avukatlık belgesini almasından dolayı yaşadığı mutluluğu sosyal paylaşım sitesindeki özel sayfasından dostlarıyla paylaştı.
Çiçeği burnunda avukat İzel Varan, okul hayatı boyunca her zaman yanında olan, annesi, babası ve ailesine, kendileri hakkında kutlama yorumları yapan dost, akraba ve arkadaşlarına teşekkür etti. 

Bu haber 2650 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami ÖZÇELİK