BAŞKAN KOCATEPE, TEKNİK PERSONELLE TAM ZAMANLI SÖZLEŞME İMZALADI

11.04.2018
BAŞKAN KOCATEPE, TEKNİK PERSONELLE TAM ZAMANLI SÖZLEŞME İMZALADI Artvin Belediyesinde hizmet alımı yöntemiyle çalışan mimar, mühendis ve tekniker statüsünde olan 6 personelle Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, tam zamanlı sözleşme imzalayarak kadro unvan değişikliği yapıldı. 5393 sayılı Belediye kanunun 49’uncu maddenin 3’üncü fıkrasına istinaden ‘Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel’ kapsamında Artvin Belediyesinde Hizmet Alımı yöntemiyle çalışan mimar, mühendis ve tekniker statüsünde görev yapan 6 personel, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ile sözleşme imzaladı.

 BAŞKAN KOCATEPE, TEKNİK PERSONELLE TAM ZAMANLI SÖZLEŞME İMZALADI  

Artvin Belediyesinde hizmet alımı yöntemiyle çalışan mimar, mühendis ve tekniker statüsünde olan 6 personelle Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, tam zamanlı sözleşme imzalayarak kadro unvan değişikliği yapıldı.  
5393 sayılı Belediye kanunun 49’uncu maddenin 3’üncü fıkrasına istinaden ‘Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel’ kapsamında Artvin Belediyesinde Hizmet Alımı yöntemiyle çalışan mimar, mühendis ve tekniker statüsünde görev yapan 6 personel, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ile sözleşme imzaladı. 

Bu haber 508 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :