AK GENÇLERDEN KOCATEPE’YE ZİYARET

08.02.2018
AK GENÇLERDEN KOCATEPE’YE ZİYARET AK Parti Artvin İl Gençlik Kolları Yürütme Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret etti.

 AK Parti Artvin Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’yle geçtiğimiz Cumartesi günü göreve gelen Ali İhsan Başar ve yürütme kurulu üyeleri Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Gençlik ve gençliği sorunları üzerine sohbet edilen ziyarette Başkan Kocatepe, artık gençlerin tüketen değil üreten olması için Artvin Belediyesi olarak yeni projeler hazırladıklarını gençlik adına önemli çalışmaların olduğunu belirterek AK Parti Gençlik Kollarından da bu çalışmalara destek olunmasını istedi.
Göreve yeni seçilen gençlik kolları başkanı Ali İhsan Başar’ı ve yürütme kurulu üyelerini tek tek tebrik eden Başkan Kocatepe, çalışmalarında kolaylıklar dileyerek her daim yanlarında olduğunu söyledi.
Gençlik Kolları Başkanı Başar ise Başkan Kocatepe’ye ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerini ileterek Artvin’de gençlik adına güzel projeleri hayata geçireceklerinin sözünü verdi.
Ziyaret, Başkan Kocatepe’nin  gençlere çeşitli hediyeler vermesi ardından son buldu. 

Bu haber 815 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :