TEŞEKKÜRLER LEVENT ERTÜRK AĞABEY
TEŞEKKÜRLER LEVENT ERTÜRK AĞABEY İlimizi Profesyonel Hentbol 2. Ligi’nde temsil eden Artvin 7 Mart Spor Kulübü Samsun deplasnanındaydı. Samsun'daki Artvinlilerin yoğun katılım gösterdiği müsabakada maça günü birlik giden boğalar yorgunluğuna yenik düştü. Takımımız Samsun Deplasmanından 40 - 28 mağlup ayrıldı. Samsun Tekkeköy müsabakasının ardından açıklama yapan; Artvin 7 Mart Spor Takım Kaptanı Tarık Demirtaş; “Bugün yine Artvinli gençlerle bir mücadeleye çıktık ancak 12 saatlik yorgunluğunun ardından hiç dinlenmeden maça çıktık. Doğal olarak sporcu kardeşlerim çok yorgundu, ellerinden geleni yaptılar ancak bir yere kadar enerjileri normalden çok azdı. Bu da galibiyete yetmedi. Bu gün belki Samsun'dan galibiyetle dönemedik ama Artvin'in yetiştirdiği çok büyük bir değeri tanıdık Samsun'daki gururumuz Ertürk İnşaat'ın sahibi ve Atakum Belediyesi Meclis Üyesi, Samsun Bizim Artvin Derneği Başkanı Levent Ertürk Ağabey’imizle tanıştık. Bizleri burada sahipsiz bırakmadı. Sağolsun maddi manevi yardımcı oldu. Kalacak yerimizden yemeğimize kadar her şeyiyle bize yardımcı oldu. Levent Ertürk Ağabeyimiz gibi bir kaç Artvin’in büyüğü daha bize yardımcı olsa bu takım sahipsiz kalmaz. Bu takım başarıya koşar. Levent Ertürk Ağabeyi’mizin bize yardımları Artvin'in değerli büyüklerine örnek olur da bu takım sahipsiz kalmaz!” diyerek sözlerini noktaladı.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

RADYO 08 - ARTVİN'İN SESİ.
08Haber Yazarlar
08HABER GAZETESİ
Sayı : 1958
Tarih : 2015-01-19
TWİTTER MESAJLARIM
FACEBOOK TWİTTER
ARTVİN'DE HAVA
ARTVIN
GAZETELER
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com